Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Czwartek, 19 Maja 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 Pensjonat Ela  Galeria
Pensjonat Ela
Białogóra ul. Okrężna 1,
+48 58 673 51 27 +48 602 625 949
Lokalizacja
Centrum
Położenie
Zapraszamy Państwa do pensjonatu "ELA" usytuowanego w centrum Białogóry na zalesionym terenie, oddalonym ok. 15 min drogi od morza. Tutejszy mikrokliat sprzyja wypoczynkowi, relaksowi, ze względu na dużą zawartość pierwiastka jodu polecany jest osobom z problemami górnych dróg oddechowych.
Zakwaterowanie
Pensjonat dysponuje 27 miejscami w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką (WC, prysznic) i TV , 9 miejscami w pokojach 1,2,3 os. z umywalką. Na terenie pensjonatu do dyspozycji gości są dwie sale restauracyjne, bar, ogród grilowy.
Wyposażenie
Pensjonat "ELA" dysponuje: 27 miejscami w pokojach 2,3,4 os. z łazienką (WC, prysznic) i TV, 9 miejscami w pokojach 1,2,3 os. z umywalką.
Wyżywienie
Na terenie pensjonatu do dyspozycji gości znajduje się: dwie sale restauracyjne, bar, ogród, basen, sauna.
Inne
W pensjonacie organizujemy : - wczasy rodzinne - wczasy dla osób starszych, - kursokonferencje, - szkolenia, - spotkania integracyjne, - catering Zapraszamy na sylwestra do Białogóry.
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc