Twoja Ogólnopolska Baza Noclegowa nocuje.pl - Pensjonaty, kwatery, hotele, pokoje goscinne, kampingi, pola namiotowe, restauracje, kluby i wszystko co potrzebne by zaplanować Twój wolny czas.

 
Heineken-noclegi Czwartek, 19 Maja 2022 roku
 Miejscowość:    Rodzaj obiektu:    Nazwa:     
 ZAMOJSKI HOTEL ORBIS  Galeria
ZAMOJSKI HOTEL ORBIS
22-400 ZAMOŚĆ ul. KOŁŁĄTAJA 2/4/6,
+48 84 639-25-16
www. orbis.pl
                  
Lokalizacja
W samym centrum Starego Miasta
Położenie
Hotel Orbis Zamojski w Zamościu Historia zespołu zabytkowych kamienic w których mieści się Hotel Orbis "Zamojski" sięga schyłku XVI wieku. Wspaniała lokalizacja Hotelu miejskiego w samym centrum Starego Miasta, tuż obok Ratusza, gmachów dawnej Akademii i Pałacu Zamoyskich gwarantuje niezapomniany pobyt.
Zakwaterowanie
W hotelu może zostać zakwaterowanych 96 osób w 12 pokojach 1-osobowych, 33 pokojach 2-osobowych, 5 pokojach typu studio oraz 4 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych apartamentach.
Wyposażenie
Hotelowe restauracje stanowią idealne miejsce dla organizacji wesel,bankietów i przyjęć okolicznościowych. Do nowożeńców kierowana jest oferta specjalna, która sprawi, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.
Wyżywienie
Hotel jest dumny z dwóch restauracji: Oranżerii i Victorii oraz przytulnego Cocktail Baru, gdzie serwowane są znakomite dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.
Inne
Hotel oferuje dwie sale konferencyjne i Centrum Biznesu, klimatyzowane i wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny. W Hotelu "Zamojski" połączenie tradycji z nowoczesnością oraz serdeczna obsługa sprawią, że pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy. Więcej: www.orbis.pl
Hotel polecany przez portal nocuje.pl
Napisz do nas
imię i nazwisko
telefon
e-mail
treść:


wróc